ULTIMATE fine stripe earrings - náušnice s perlou, Recycled Silver

Recyklované stříbro ´Ecosilver´ Ag 925/1000, Délka cca 20 mm, Průměr drátu 1,5 mm, Hmotnost šperku je cca 1,50 g.
Pro určení správné velikosti náušnice se měří rozměr ucha podle posledního obrázku DIMENSION B.
Můžete si vybrat náušnice s perlou anebo bez perly s tepanou strukturou anebo hladkým povrchem.
Velikost přírodní sladkovodní perly je orientačně 4 mm.
Náušnice jsou prodávány jako pár.
Vyrobeno ze 100% recyklovaného stříbra, balené do recyklovaných materiálů.
Navrhnuto a ručně vyrobeno v Praze.

Nová Kolekce ULTIMATE je inspirována láskou k přírodě a přirozenou anatomií ucha. Tato kolekce kombinuje základní geometrické linie s říčními perlami. Perla jako symbol čistoty a krásy přírody je podtržena použitím 100% recyklovaného stříbra. Kolekce ULTIMATE podporuje udržitelný životní styl zaměřený na ekologii. 100% recyklované stříbro ´Ecosilver´ je z hlediska jeho hodnoty plnohodnotné stříbru o kvalitě a ryzosti Ag 925/1000. Takto získané stříbro je ale šetrné k našemu životnímu prostředí, protože nevzniká komerční těžbou spjatou s narušováním krajiny a prací v nelidských podmínkách. Šperky jsou balené do recyklovaných obalů navržených speciálně pro kolekcí ULTIMATE.
Pravé perly jsou organického původu a perleť je relativně měkká. Perleť lze odřít nebo poškrábat při neopatrném zacházení nebo skladování. Proto se vyvarujte kontaktu perel s ostrými předměty a uchovávejte je v měkké krabičce bez kontaktu s ostatními šperky.
Nevystavujte své perly vlivům kosmetických a jiných chemických prostředků. Perly může poškodit například lak na vlasy, parfém, kyselina z nápojů, ale i lidský pot.

Stříbrnou část vašeho šperku doporučujeme čistit přípravkem na stříbro, např. Hagerty silver cloth. 

Zvolte si variantu:

Cena od 1 800 Kč