ULTIMATE hammered pearl ring - tepaný prsten, Recycled Silver

Recyklované stříbro ´Ecosilver´ Ag 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium, Průměr drátu je 1,5 mm, Hmotnost šperku je cca 1,00 g.

Stříbrný prsten s esenciální tepanou strukturou.
Vyrobeno ze 100% recyklovaného stříbra, balené do recyklovaných materiálů.
Navrhnuto a vyrobeno s láskou v Praze.
Nová Kolekce ULTIMATE je inspirována láskou k přírodě a přirozenou anatomií ucha. Tato kolekce kombinuje základní geometrické linie s říčními perlami. Perla jako symbol čistoty a krásy přírody je podtržena použitím 100% recyklovaného stříbra. Kolekce ULTIMATE podporuje udržitelný životní styl zaměřený na ekologii. 100% recyklované stříbro ´Ecosilver´ je z hlediska jeho hodnoty plnohodnotné stříbru o kvalitě a ryzosti Ag 925/1000. Takto získané stříbro je ale šetrné k našemu životnímu prostředí, protože nevzniká komerční těžbou spjatou s narušováním krajiny a prací v nelidských podmínkách. Šperky jsou balené do recyklovaných obalů navržených speciálně pro kolekcí ULTIMATE.
Pravé perly jsou organického původu a perleť je relativně měkká. Perleť lze odřít nebo poškrábat při neopatrném zacházení nebo skladování. Proto se vyvarujte kontaktu perel s ostrými předměty a uchovávejte je v měkké krabičce bez kontaktu s ostatními šperky.
Nevystavujte své perly vlivům kosmetických a jiných chemických prostředků. Perly může poškodit například lak na vlasy, parfém, kyselina z nápojů, ale i lidský pot.

Stříbrnou část vašeho šperku doporučujeme čistit přípravkem na stříbro, např. Hagerty silver cloth. Doporučujeme šperky sundávat před spaním, nekoupat se s nimi a nevystavovat je hrubé síle.

Zvolte si variantu:

2 600 Kč