Fleya - náušnice ´Spiral´ Add-on

Recyklované stříbro ´Ecosilver´ Ag 925/1000. Hmotnost šperku je 1,55 g. Výška náušnic je 14 mm. 

Na náušnice je možné přidat jeden visací přívěsek označený v nabídce jako Add-on.

Kolekce Fleya je inspirována vlnitým materiálem, často používaným v architektuře, ať už ve formě střechy nebo obkladového materiálu. Tento unikátní design je volným pokračováním předchozí kolekce "La Casa". Pravidelné ohýbání plochy se stává nejen estetickým, ale i funkčním prvkem celé kolekce. Střídající se hřebeny a drážky vytvářejí strukturální integritu, která zvyšuje celkovou odolnost materiálu a tím i šperků samotných. Tato síla a odolnost se přenáší i na své nositele.

Smysl pravidelného skládání vln dodává jednotlivým šperkům dynamickou energii a zářivý charakter. Zářivost představuje naději. Šperky z kolekce Fleya jsou naším záznamem dynamického střídání naděje a zkušeností. Kolekce je obohacena o perly, které šperkům přidávají hodnotu čistoty a proměny.


Nasazovací přívěsky pro kolekci Fleya

Nasazovací přívěsky neboli Add-ons byly speciálně navrženy pro kolekci Fleya. Tyto přídavné solitérní prvky pro náušnice označené "Add-on" umožňují snadné a rychlé přizpůsobení vašeho šperku. Nasazení přívěsku na náušnice je jednoduché, vyžaduje jen trochu trpělivosti. Díky malému očku, které zapadne do každé drážky, zůstane přívěsek pevně na svém místě.

Drážky zajišťují stabilitu přívěsku a předcházejí jeho ztrátě. Přesto doporučujeme náušnice odkládat v situacích, kdy je vysoká pravděpodobnost jejich ztracení, například při svlékání a oblékání, sportu, koupání nebo spaní.


1 900 Kč